Novice

Tadeja Donko 5. na tekmi v Innsbrucku

16. julij 2017

Malce manjša ekipa iz našega kluba se je udeležila tekme v Innsbrucku, ki je prav tako štela za Avstrijski pokal. Ana Odlazek je bila na Kitajskem, Tadeja Donko pa je bila sredi priprav za unverzijado v Tajvanu konec avgusta. Kljub odsotnosti najboljših pa so prišli vsi preostali tekmovalci, ki so svojo formo tempirali na ta del sezone, pa se jim ni uspelo uvrstiti na Evropsko prvenstvo teden pred tekmo. Tadeja Donko se je dobro odrezala in s 5. mestom poskočila na vrh razvrstitve za Avstrijski pokal. Pri moških pa je Peter Korez zasedel 13. mesto.

Pri ženskah je z 10. mestom Polona Zakrajšek dobila pomembne točke v skupnem seštevku Avstrijskega pokala. V moški konkurenci pa je Peter Volf s 25. mestom ohranil stik z najboljšimi.