Novice

Tadeja Donko državna prvakinja med članicami

12. maj 2018

V Kranju je že tradicionalno potekalo odprto državno prvenstvo v hitrostnem rolanju na stezi. Naše članice so nadaljevale z nizom državnih prvakinj, saj je med članicami Tadeja Donko zmagala na vseh preizkušnjah. V kategoriji članov se je najboljše odrezal Grega Jančigar s 4. mestom, 5. in 6. mesto pa sta zasedla Peter Korez in Peter Volf.  V kategoriji Mladink A je državna prvakinja Ana Česnik, med kadetinjami pa njena sestra Lana Česnik. Tudi med rekreativci so naši člani pobrali nekaj naslovov državnega prvaka in sicer v kategoriji Fitnes D je zmagala Lucija Vidovič, v kategoriji Fitnes B je pri ženskah zmagala Aleksandra Kelemen, druga pa je bila Tanja Plestenjak, pri moških pa je Igor Erceg osvojil 3. mesto. V kategoriji FItnes A pri ženskah je zmagala Maja Ljubič, pri moških pa Rajko Česnik, drugo mesto pa je zasedel Miran Odlazek.

Tudi letos smo bili na državnem prvenstvu na stezi klub z največjim številom tekmovalcev.